Reklamlar

Feradem Uyku Seti Tek Kişilik Ancora Ödüllü Yarışma

Tarif Puanı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
0 oy verildi
0,00 puan
Loading...
FavoriteLoadingDeftere Ekle

118 kişinin defterinde

Feradem Uyku Seti Tek Kişilik Ancora Ödüllü Yarışma
10 Şubat 2013 1225 defa okundu 2 yorum

Reklamlar

Blog yazarlarına etkinlik hediyesi bizden. Bloğunuzda düzenleyeceğiniz bir etkinlik ve etkinliğe ait hediye
Bloğunuz faal, güncel bir blog ise, belirli bir takipçi sayısına ulaştıysanız, yapacağınız etkinliğe yeterli katılımcıyı sağlama konusunda bloğunuza güveniyorsanız sizleri bekliyoruz. Bu ürün etkinliğinizi kazanan kişiye taderikçi firma tarafından gönderilecektir. Siz herhangi bir masrafa girmeyeceksiniz. Tüm masraflar tedarikçi firma tarafından karşılanacaktır. Feradem Uyku Seti Tek Kişilik Ancora hediyeli etkinliği düzenlemek isteyen ve etkinliğe en az 100 kişi bulabilirim diyenler etkinliğimizi alabilir. Etkinlik hakkında daha detaylı bilgi için mail adresinden iletişim kurabilirsiniz.

Önemli not: Feradem Uyku Seti Tek Kişilik Ancora hediyeli etkinliği düzenleyecek olan blog sahibini de unutmadık. Etkinlik için belirlediğimiz hedef sayıyı %60 oranında artan bir katılımla tamamlayan etkinlik sahibine de bir hediyemiz olacak. Yani hedef katılımcı : 100 ama siz 160 katılımcı sayısına ulaştınız. Bu durumda etkinliği düzenleyen blog sahibine de şu hediyeyi veriyoruz.
Feradem Creton Nevresim Takımı Battal Boy Amazon Kırmızı
Blog sahibine vereceğimiz hediyemiz olan Feradem Creton Nevresim Takımı Battal Boy Amazon Kırmızıya ait görüntü de aşağıdaki gibidir.

Etkinlik ve katılım hakkında detaylı bilgi için a etkinlik yapmak istediğinizi bildiren bir mail göndererek blog adresinizi bildirerek, etkinlik hakkında detaylı bilgi almak istediğinizi bildirmeniz gerekmektedir.

Etkinliklerimiz sürekli devam edecek olup bir sonraki etkinliği düzenleyecek blog sahibi bu etkinliğimize katılanlar arasından istekli olanlardan bir blog sahibiyle yapılacaktır. Bir sonraki etkinliğimiz nicer dicer plus hakkında olacaktır

Bir sonraki etkinliği siz yapmak istiyorsanız bu etkinliğe katılma fırsatını kaçırmayın


Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.