Reklamlar

Gerçek Bir Aşçı Olmak Artık Çok Kolay!

Tarif Puanı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
0 oy verildi
0,00 puan
Loading...
FavoriteLoadingDeftere Ekle

32 kişinin defterinde

Gerçek Bir Aşçı Olmak Artık Çok Kolay!
28 Mayıs 2018 432 defa okundu 0 yorum

Reklamlar

Mutfak kültürü elbette bize özgür bir kültür değil ancak mutfakta zaman geçirmeyi ve harikalar yaratmayı gerçekten seviyoruz. Özellikle kadınların bu konuda ne kadar hevesli ve istekli olduklarından bahsetmeye gerek yok! Mutfakta kendinizi daha profesyonel hissetmek ve daha iyi işler ortaya koyabilmek adına sizler de profesyonellerden yardım alabilirsiniz. Pastacılık okulu adı altında eğitimlerine devam eden ve gerçek bir aşçı olmanızı sağlayan çok sayıda adres var ancak bu adres seçimlerinde sizlerin de biraz dikkatli davranmaları gerekiyor.

Chefs Table, bu işi gerçekten iyi yapan usta isimler ile birlikte çalışıyor ve kursa dahil olan her insandan gerçek bir aşçı yaratabilmek adına elinden gelenin çok daha fazlasını yapıyor. Beklentilerinize yanıt verecek kurslardan bir tanesine de hep birlikte göz atalım ve sizleri de bilgi sahibi yapalım istiyoruz…

Pastacılık ve Ekmekçilik Kursu

2 ay süre ile devam edecek olan kurslarda sizler de özel mutfaklarda uzman aşçılar denetiminde teorik eğitim alacak ve sonrasında pratik için harekete geçeceksiniz. Günde 4 saatlik eğitimler söz konusu ve emin olun hiç sıkılmadan sizler de kısa sürede gerçek bir profesyonele dönüşeceksiniz.

Firma, eğitime katılan kursiyerlere spatula, mutfak önlüğü ve soyma bıçağı hediye ediyor. Çalışmaya katılan arkadaşlarınız ile birlikte keyifli vakit geçirebilir ve bunu yaparken eğitim alabilirsiniz. Mutfakta harikalar yaratmak uzman isimler sayesinde çok daha kolay ve alacağınız eğitimler ile birlikte kısa sürede kendinizi geliştireceksiniz. Pastacılık okulu ile birlikte mutfağa kısa sürede daha fazla hakim olacak ve elinizdeki malzemeleri de çok daha iyi şekilde değerlendirebileceksiniz.

Pastacılık okulu eğitimlerine göz atıldığı takdirde u düzeni bireysel eğitim sisteminin benimsendiğini görebiliyoruz. Bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi de her kursiyer ile tek tek ilgilenebilmeyi daha kolay hale getirmektir. Sizler de usta bir aşçı olmak ve hem ekmek hem de pasta konusunda bir adım daha ileriye gitmek adına harekete geçebilirsiniz. Kurs fiyatları ve detaylara da resmi web sitesi üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Detaylı bilgi için: https://chefstable.com.tr/amator-egitimler/8-Hafta-Temel-Pastacilik-ve-Ekmekcilik.html


Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.