Reklamlar

Lezzetin Merkezi: Lider Pide

Tarif Puanı

18 kişinin defterinde

Lezzetin Merkezi: Lider Pide
14 Ekim 2019 502 defa okundu 0 yorum


Lezzetin Merkezi: Lider Pide

1991 yılından bu yana müşterilerine eşsiz lezzetler sunan Liderpide hizmet vermeye devam ediyor. Tepeüstü Lider Pide (Lider Pide Tepeüstü Merkez Şube) İstanbul Ümraniye’de bulunmaktadır. Bu eşsiz lezzetleri tatmak isteyenler Ihlamurkuyu Mahallesi, Poyraz Caddesi, No: 36 Tepeüstü / Ümraniye adresinde bulunan şubeyi ziyaret edebilir. Ümraniye’nin göbeğinde olan bu dükkana ister arkadaşlarınızla ister ailenizle gelerek birçok seçeneğe ev sahipliği yapan menüden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Lider Pide’de Toplu Sipariş Seçenekleri

Liderpide’nin kendine özgü bir şekilde hazırlayıp servis ettiği Trabzon pidesi ve çeşitleri toplu olarak da sipariş edilebiliyor. İş yemekleri için pide sipariş etmek isteyen herkes telefon ve internet üzerinden iletişim geçerek toplu siparişlerini ulaştırabilir. Bununla birlikte toplu grupların tertiplediği organizasyonlar ve yemekli davetler için de Karadeniz pidesi toplu olarak sipariş edilebilir. Bunun için en az 4 -5 saat önce yetkililerle iletişime geçilmesi gerekiyor. Pidelerin çeşitleri ve sayısı belirlendikten sonra adrese teslim olarak gönderiliyor.

Karadeniz pideleri ne kadar fazla sipariş edilmiş olursa olsun tam saatinde verilen adreslere ulaştırılıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Lider Pide’nin ulaştırdığı pideler her daim taze ve sıcaktır. Bu sayede günün hangi saati olursa olsun toplu olarak sipariş ettiğiniz pideler sizlere istediğiniz tazelikte ve sıcaklıkta ulaşır.

Karadeniz Pidesi ve Çeşitleri

Gerçek odun ateşindeki meşe odunuyla pişirilerek hazırlanan ve bu şekilde servis edilen pideler birçok farklı çeşide ayrılıyor. Kullanılan malzemeler tamamen organik ve katkısızdır. Bu sayede sadece leziz değil doğal ve sağlıklı tüketimler için de idealdir. Trabzon’un meşhur tereyağı ve peynirleri ile Rize’den tedarik edilen kavurmalar birleştirilerek benzersiz lezzetler müşterilerin damak zevkine sunuluyor.

1- Peynirli Pide: İlk seçenekler arasında peynirli pideler yer alıyor. Özel bir şekilde hazırlanan mayalı hamurların üstüne peynir ve tercihe bağlı olarak yumurta konuluyor. Özellikle farklı bir lezzet arayışında olan kişiler bu yöndeki taleplerini yöresel peynirler ile hazırlanmış pideler ile karşılayabilir. Online sipariş hattı da müşteriler tarafından sıklıkla kullanılıyor. Cumartesi – Pazar da dükkanın açık olduğu saate kadar sipariş vermek mümkündür.

2- Kavurmalı Pide: Bir diğer seçenek ise Rize’den temin edilen kavurmalar ile hazırlanan pidelerdir. İsteğe bağlı olarak bir veya birden fazla yumurta, kavurmalı pidelere eklenebilir.

3- Kıymalı Pide: Açık ve kapalı çeşitleri bulunan kıymalı pideler son seçenekleri oluşturuyor.

Liderpide Sosyal Medya Hesapları

Ümraniye’nin eski ve en ünlü pidecisi olan Liderpide’nin restoranlarını ve hizmet detaylarını öğrenmek isteyenler hem Facebook hem de İnstagram üzerinden bu markanın hesaplarını takip edebilir. Zamanında birçok ünlü oyuncu ve müzisyenin Lider pide restoranlarında çekilmiş fotoğrafları da bu hesaplarda mevcut, instagram adresi: Liderpideofficial – Facebook adresi: @Liderpidenet.

Aynı zamanda restoranların ve yapılan çeşitli pidelerin görselleri de bu adreslerden paylaşılmaktadır. Özel günlere özel kampanyalardan anında haberdar olmak isteyenler de bu adresleri takibe alabilir.

 


Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.